Kiss Hády : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Aukce dresů pomůže nemocným dětem

Dres Tomáše Divíška pomůže nemocným dětem

Nadace České pojišťovny opět připravila společně s Asociací profesionálních klubů ledního hokeje charitativní internetovou aukci hokejových dresů a dalších cenných předmětů s podpisy slavných českých hokejistů. Aukce startuje v pondělí 7. května na největším českém obchodním portále Aukro.cz, všechny předměty si můžete prohlédnout na internetových stránkách www.aukcedresu.cz. Výtěžek bude tak jako vloni předán občanskému sdružení Haima CZ, které pomáhá onkologicky a hematologicky nemocným dětem a jejich rodinám s náročným obdobím léčby, rekonvalescencí a úspěšným návratem do běžného spokojeného života.

Celou uplynulou sezónu válel v dresu Komety Brno Tomáš Divíšek. I jeho originální hraný a podepsaný dres můžete vydražit v charitativní internetové aukci, která poběží od 7. do 17. 5. 2012 a možnost zapojit se bude mít úplně každý. Pokud nejste zrovna „Komeťák", dražit můžete originální dresy všech čtrnácti týmů Tipsport extraligy ledního hokeje, ale i podepsané dresy reprezentace ČR, či další originální předměty jako například oficiální puk z vítězného Mistrovství světa v roce 2010.

Ten, komu se podaří nabízené hokejové předměty vydražit, udělá radost nejen sobě, ale zejména pomůže dětem, které to potřebují. Podívejte se na www.aukcedresu.cz a zapojte se také!

Mediálním partnerem Aukce dresů je Kiss Hády.