Kiss Hády : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Barum Czech Rally 2014 už zná svého vítěze

Barum Czech Rally 2014 už zná svého vítěze

Ve zlínském regionu se jel už 44. ročník této oblíbené rally a i letos je součástí seriálu Mistrovství Evropy v rally 2014 a současně se jede jako Mediasport Mezinárodní mistrovství České republiky v rally 2014. Jak probíhala a dopadla?

Průběh Barum Czech Rally Zlín 2014 byl plný zvratů. Po 3 RZ se na špici drželo trio Abbring, Lappi, Breen, což se změnilo na Trojáku (tedy v RZ4), kde Lappi havaroval a Abbringa s Breenem zradily auta. Pak už to byla česká záležitost, ve které se ale muselo počítat ještě s německým, polským a estonským teamem. Od páté rychlostky byl čele Václav Pech a vedení si udržel až do cíle - tedy do 15. rychlostní zkoušky.

Letošní ročník tedy ovládnul Vaclav Pech s Petrem Uhlem na Mini S2000, z druhého místa se po dramatickém závěru radovali Sepp Wiegand a Frank Christian na Škodě Faii S2000 před Tomášem Kostkou a Miroslavem Houštěm na Fordu Fiesta S2000. Pech se tak raduje z vítězství na Barum Czech Rally Zlín po jedenáctileté přestávce.

Pech s Uhlem se navíc v cíli mohli těšit nejen z druhého vítězství na populární Barumce, ale také úspěšné obhajoby titulu v Mediasport mezinárodním mistrovství ČR v automobilových rally.

Kompletní výsledky najdeš na: http://rally-base.com/2014/barum-czech-rally-zlin-2014/?ssId=2539

Celá letošní rally měřila celkem 642 km a obsahovala 15 rychlostních zkoušek na osmi úsecích v celkové délce 237 ostrých kilometrů na asfaltovém povrchu různé kvality.

Fotky ze závodu najdeš u našich kolegů na: http://www.kisspublikum.cz/akce/barum-czech-rally-2014-uz-zna-sveho-viteze-1318.html


Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat