Kiss Hády : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Běžecká perla podzimu – TRIEXPERT Vokolo príglu 2016

Běžecká perla podzimu – TRIEXPERT Vokolo príglu 2016

Vyhlášený běžecký závod kolem Brněnské přehrady se bude letos konat již po sedmé.

Druhou říjnovou sobotu 8.10.2016 můžete být mezi dvěma tisícovkami běžců, kteří oběhnou „Brněnské móře“ celé dokola. Postavte se té výzvě… Stačí se přihlásit on-line na www.vokolopriglu.cz.

 

Můžete běžet jako jednotlivec (propozice závodu http://www.vokolopriglu.cz/propozice ) nebo jako člen čtyřčlenného týmu (propozice závodu http://www.vokolopriglu.cz/propozice-zavodu ).

Startování v běžeckých vlnách

V sobotu 8.10.2016 zazní série startovních výstřelů pro šest startovních vln. S časovými odstupy se postupně na trať vydá na 2.000 běžců a běžkyň z celé České republiky i zahraničí. Výsledný čas je měřen každému od proběhnutí startovní čáry a pak na stejném místě při proběhnutí cílem.

Nádherná trať (video https://www.youtube.com/watch?v=h8bMfH3gad0 )

Čeká na Vás krásná členitá trať dlouhá 14,1km. Běží se z Rakovce přes Kozí Horku, Rokli až k Hradu Veveří. Zde je první občerstvovací stanice. Po přeběhnutí lávky pod Hradem Veveří a zdolání následného krosového seběhu na Skalkách se běžecká trať vlní a klikatí až do Rokle. Zde je na 10km další občerstvovací stanice. A pak honem kolem Šuláka, přes Sokolák a hráz až do Přístaviště. A zde už to máte opravdu kousíček na Rakovec.

Startovné a registrace

Startovné činí 690,-Kč (pro členy TRIEXPERT klubu 390,-Kč) a v jeho ceně je:

- účastnické tričko
- pamětní medaile
- tři občerstvovací stanice (dvě během závodu, jedna po závodu)
- jídlo a nápoj po závodě
- měření času čipovou technologií díky startovnímu číslu s integrovaným měřícím čipem
- sms s výsledným časem a umístěním
- bohatá tombola

Partneři, záštity a ocenění

Hlavními partnery závodu jsou běžecké prodejny TRIEXPERT, Mizuno, ČSOB, MILT, Jaderná elektrárna Dukovany ze skupin ČEZ, Statutární město Brno a Jihomoravský kraj. Děkujeme primátorovi Petru Vokřálovi a náměstku hejtmana Stanislavu Juránkovi za převzetí záštity. Loni byl TRIEXPERT Vokolo príglu vyhlášen Magistrátem města Brna jako 4. nejlepší sportovní akce města Brna. Zdolejte s námi tu výzvu a pokořte Prígl anebo přijďte a podpořte na 2000 běžců k lepším výkonům a staňte se součástí této výjimečné sportovní události.


Video