Kiss Hády : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:


DOPRAVA NEW CLOSE

Playlist > Napište nám >

Festival Ochutnej svět 2017

Festival Ochutnej svět 2017

Na brněnské Malé Americe se 29.-30.4. koná druhý ročních festivalu Ochutnej Svět. Bez letenek a pasů zde můžete ochutnat ty nejlepší pokrmy od více než 20ti zástupců různých států.

Tento rok přineseme i nové "objevy" na poli streetfoodové scény, která je čím dál více oblíbená nejen mezi mladými lidmi.

Těšit se můžete na menu pod taktovkou kuchařů např. z Vietnamu, Japonska,Thajska, Indie, Nepálu, Libanonu, Kavkazu,Španělska, Mexika, Francie, Itálie, Anglie, Řecka. Chybět nebude ani extrémní kuchyně včetně hmyzu. Každý den nás v 11:00 navštíví se svým pop upem Kobliha Brno. Pozor! Pouze do vyprodání zásob.

Myslíme i na příznivce zdravé a živé stravy. Zástupci RAW, veganské a vegetariánské kuchyně pro Vás připravuji nejen harmonii chutí, ale i neotřelé recepty.
Na své si příjdou i milovníci kávy. Určitě Vás nezklame ani náš Prosseco bar, Božský bar by FoodPark a další originální nápoje. 

Atmosféru dokreslí hudba, fotokoutek, můžete si s námi zasoutěžit nebo se ostříhat u festivalového burbera. Pro nejmenší jsou připravené celovíkendové dílničky, malování na obličej a "Čarodějnická neděle" plná soutěží. Opéct si můžete u naší čarodějnice i kvalitní, bezlepkový špekáček.

Vstupenky

Facebook


evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat