Kiss Hády : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Forever King Of Pop - The Michael Jackson SHOW

Brno - Hala Vodova - 29. března 2012 ve 20:00

25. června tohoto roku si fanoušci Michaela Jacksona připomenou třetí výročí jeho smrti. Král popu podlehl v roce 2009 osudné dávce anestetik Propofol. Jeho velkolepého návratu na světová pódia se tak jeho fanoušci již nedočkají. Nyní se jim však nabízí jedinečná možnost užít si atmosféry živého koncertního vystoupení Michaela Jacksona včetně všech jeho hitů na vlastní kůži.

Jackson Family Foundation v čele s hlavou rodiny Josephem Jacksonem Vás zve na Forever King of Pop show, současnou nejlepší světovou živou hudební a taneční podiovou show s odkazem Michaela Jacksona. Přijďte oslavit  40.let kariéry krále popu. Vaše uši a oči dostanou přesně to, co od živého koncertu Michaela Jacksona očekáváte. Jedinečná atmosféra jeho živých vystoupení je v rámci Forever King of Pop show dotažena k dokonalosti. Skvělá živá 2,5 hodinová muzikálová show nabízí perfektního "živého Michaela Jacksona", další vystupující zpěváky, gospel choir, tanečníky a kaskadéry, živou doprovodnou skupinu, kostýmy, velkoplošnou videostěnu, kulisy a další doprovodné efekty . Zazní všechny hity Michaela Jacksona, včetně Billie Jean, Beat It, Thriller, Bad, ABC, I Want You Back, Black Or White, I Just Can´t Stop Loving You, Blood On The Dancefloor a dalších. Můžete se take těšit na autentickou podiovou prezentaci videklipů k hitům Thriller a Smooth Criminal.

více na www. http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop/746169-forever-king-of-pop-the-michael-jackson-show.html


Fotogalerie

Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat