Kiss Hády : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Gastro Hockey Cup 2017 – hokejový turnaj kuchařských mistrů

Gastro Hockey Cup 2017 – hokejový turnaj kuchařských mistrů

Gastro Hockey Cup 2017 – hokejový turnaj kuchařských mistrů

Kdyby do Brna přijel michelinský hodnotitel v neděli 26. února 2017, zřejmě by zase rychle odjel – hladový a naštvaný – a o město by dalších deset let žádný zahraniční gurmán ani nezavadil prstem v mapě. Jak to? Protože v tento den vymění borci z nejlepších brněnských restaurací rondony za dresy, pánve za brusle a nože za hokejky. Nebudou mezi sebou soupeřit o hostovu přízeň, rozhodčím jim tentokrát nebude Maurerův výběr, ale černobíle pruhovaný pán s píšťalkou. Ano, poslední únorová neděle bude patřit třetímu ročníku akce s názvem Gastro Hockey Cup 2017!

Gastro Hockey Cup je turnaj, který založil šéfkuchař restaurace RYNK David Viktorin. „Uvažoval jsem o způsobu, jak by se dala zrealizovat zdánlivě jednoduchá, ale ve skutečnosti téměř nemožná věc – aby se v jeden den na jednom místě potkali kuchaři a personál brněnských restaurací. Díky tomu, že jsme skoro pořád zavření v kuchyni, nemáme prakticky šanci se s kolegy z jiných restaurací setkat, popovídat si a pochlubit se tím, co se nám povedlo,“ vysvětluje David Viktorin, jak ho napadlo uspořádat hokejový turnaj týmů složených výhradně z brněnských „dělníků gastronomie“.


Gastro Hockey Cup se bude konat v neděli 26. února 2017 na Kluzišti Kraví Hora. Začátek akce je v 10 hodin. O pohár bude soupeřit osm týmů složených nejen z brněnských kuchařů a číšníků.. Vedle týmů restaurací Borgo Agnese, Pavillon, Koishi, RYNK a Valoria své hokejové umění předvedou také Vinaři z Moravy, olomoucký Entrée Restaurant a Culinary Prague Team složený z výběru pražských šéfkuchařů. Jako čestný host se Gastro Hockey Cupu zúčastní první dáma brněnské gastronomie, paní Jitka Lempartová.


Pro návštěvníky je v ceně vstupenky připraveno bohaté občerstvení, které připraví zástupci zúčastněných týmů. Fanoušci se také mohou těšit na bohatou tombolu, v níž budou například vouchery na návštěvu restaurací a další atraktivní ceny. Turnajem bude moderátorsky provázet herec Tomáš Matonoha a Rádio Kiss Hády.

Výtěžek z turnaje bude věnován na dětskou chirurgii Fakultní dětské nemocnice Brno. Vstupné je 300 Kč, děti mají vstup zdarma.

Turnaj se hraje systémem každý s každým. Podle získaných bodů hrají 3. a 4. tým o bronz a 1. a 2. o pohár. Jeden zápas trvá 2 x 7 minut (bez přestávky). Na ledě budou na každé straně 4 hráči (bez brankáře, s malými brankami). Na dodržování pravidel budou dohlížet profesionální rozhodčí.


„Těšíme se na to, že si užijeme spoustu zábavy, a zveme všechny, koho baví brněnská gastronomie, aby přišli. Pobavíme je tentokrát trochu jinak, i když dobré jídlo chybět rozhodně nebude,“  Gastro Hockey Cup 2017

Facebook

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat