Kiss Hády : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Parov Stelar se vrací do Brna!!! Na podzim to rozjedeme!!

Parov Stelar se vrací do Brna!!! Na podzim to rozjedeme!!

Parov Stelar se vrací do Brna - V pátek 20. října 2017 vystoupí v pavilonu G1 Kiss Hády u toho bude - budete tam s námi?

Nejslavnější elektroswingová kapela Parov Stelar chce opět vyprodat Brno.

Příští rok se hudebníci kolem Marcuse Fudera, rakouského producenta a DJe, vrátí do Brna.V pátek 20. října 2017 vystoupí v pavilonu G1, který před dvěma lety vyprodali.Loni podobný triumf zopakovali v pavlionu B.

 

S sebou vezou nový program nazvaný Burning Spider Tour 2017.

Návštěvníci se navíc kromě nového alba Burning Spider mohou těšit na velkou party trvající až do brzkých ranních hodin. "Nebude to žádný koncert na dvě hodiny, ale půjde o velkou show s hosty. Začínáme ve 20 hodin a končí se ve 4 ráno,"

Při písničkách kapely Parov Stelar jen málokdo zůstane v klidu stát. A to i přesto, že ještě před pár lety dnes tolik populární žánr elektroswingu téměř nikdo neznal.

U zrodu populárního fenoménu stál rakouský rodák Marcus Füreder, DJ a velký fanoušek jazzu, swingu a blues. Spojit tyto na první pohled odlišné žánry ho údajně napadlo, když mu začala přeskakovat deska oblíbené Billie Holiday. Pod názvem Parov Stelar začal vystupovat v roce 2004. "Později ke svému vystupování zval další a další hudebníky, až vznikl šestičlenný The parov Stelar Band. Skupina se nyní nachází na své vrcholu, v létě se objevila na všech velkých evropských festivalech jako jeden z headlinerů. O její oblíbenosti svědčí i vyprodané koncerty."

 

Vstupenky

Vstupenky

Vstupenky


evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat