Kiss Hády : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

POETIKA
KAŽDOU VTEŘINOU

Playlist > Napište nám >

Šéfe, zjemni!!!

Šéfe, zjemni!!!

Víte, že 68% lidí, se u svého šéfa pravidelně setkává s projevem drsnosti?

Být respektovaným a zároveň oblíbeným šéfem je jedna z nejtěžších disciplín. Majitelé podniků a vedoucí týmů se často zaměřují na výsledky a efektivitu práce natolik, že zapomínají na dobro svých zaměstnanců. Ti by si přáli schopného a férového šéfa, ale často narazí na despotické a neetické jednání. Průzkum „Jací jsou čeští šéfové?" společnosti McGuffin s.r.o. vypracovaný pro značku Milka ukázal, že 68 % zaměstnanců se pravidelně u svých nadřízených potýká s projevy drsného chování, 48 % výrazně drsného jednání a 78 % z nich si pak jeho následky nosí s sebou domů.

A jak je tomu u vás? Zhoršil se vám milostný život? Spíte špatně? Jste ve stresu? Je potřeba s tím něco dělat! Celorepublikový průzkum na téma: "Jací jsou češi šéfové" prokázal, že opravdu máme co vylepšovat! A protože věříme, že čokoláda MILKA, dokáže zjemnit i toho největšího drsňáka, zrodil se projekt: "šéfe zjemni!"

Cílem je zapojit co nejvíce lidí v Čechách a na Slovensku a společnými silami zjemnit drsné šéfy, protože jsou to právě šéfové, kteří mohou ve výsledku udělat svět jemnějším. A i kdyby se nám podařilo zjemnit jen jednoho, stálo by to za to.

Tak co, přidáte se k nám? Pojďme společně zjemnit naše šéfíky! Jak se zapojit? Klikněte zde!

Informace z průzkumu:

Ženy a starší muži ve vedoucích pozicích jsou vnímáni více kriticky:

Nejhůře hodnocenými vlastnostmi šéfů je lhaní, manipulace, podvádění a ponižování. Od vedoucích očekáváme etické jednání, férovost, motivaci, poctivost a dnes leckdy podceňovanou profesionalitu. Lidský šéf, který dokáže i pochválit a za svou firmu se prát - to je ideál.

„Na obhajobu nadřízených je třeba zmínit, že často nejsou hodnoceni spravedlivě. Šéfům ženám jsou častěji než mužům přičítány drsné vlastnosti související s emocionální nestabilitou. Rovnítko mezi slovy žena a hysterka tak nabírá nepříjemných rozměrů."

Kam za jemnějšími šéfy:

Slováci mají statisticky významně tvrdší šéfy než Češi. Zvláštní je, že mezi pohlavími se hodnocení vedoucích výrazně neliší. Rozdíl lze pozorovat v úrovni vzdělání dotázaných. Jednoduše - čím vzdělanější zaměstnanec, tím pozitivněji hodnotí své nadřízené.

Nejdrsnější šéfy v Česku mají kraje Liberecký, Královéhradecký a Plzeňský. Za nejjemnějšími nadřízenými utíkejte na Pardubicko, na Vysočinu nebo do Ústí.


Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat