Kiss Hády : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Veletrh Věda Výzkum Inovace 2017

Veletrh Věda Výzkum Inovace 2017

Letošní ročník Veletrhu Věda Výzkum Inovace se zahájí na brněnském výstavišti 28. února 2017. Veletrh potrvá do 2. března 2017. Na návštěvníky čekají expozice výzkumníků i inovačních firem. Prezentovat se zde budou vysoké školy, výzkumné organizace, věd

První den veletrhu je určen vystavovatelům, jejich partnerům a významným hostům. Druhý a třetí den veletrhu (1. až 2. března 2017) již bude otevřen pro odbornou i širokou veřejnost. Mohou se zde setkat s celou řadou odborníků a velmi zajímavých osobností.

Soustředění zajímavých výsledků výzkumu, vývoje a inovativních řešení je zajímavé i pro studenty středních škol. Ti se na veletrhu mohou především inspirovat ke svému dalšímu profesnímu rozvoji.  Návštěva veletrhu tak studentům může pomoci při výběru jejich budoucího povolání nebo výběru studijního oboru. Na výstavišti se mladí lidé setkají se zástupci mnoha firem, u kterých by v budoucnu mohli najít práci. Pro studenty je mimo jiné připraven také speciální program VIDA! science centra, které popularizuje přírodní a technické vědy.

Záštitu nad Veletrhem Věda Výzkum Inovace převzalo i Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. "Podpora vědy a výzkumu patří k rozvoji každé společnosti, a také mezi nejdůležitější faktory udržitelného rozvoje, ekonomické konkurenceschopnosti a sociální soudržnosti," sdělil náměstek ministryně školství Stanislav Štech.

Součástí veletrhu je rovněž bohatý doprovodný program, který je otevřen odborné i široké veřejnosti. Každý den se za účasti významných osobností uskuteční řada konferencí, které se budou věnovat aktuálním tématům z oblasti vědy, výzkumu a inovací. Nebudou chybět ani workshopy, semináře a samostatné přednášky. Podrobnosti o veletrhu naleznete na www.vvvi.cz.


evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat