Kiss Hády : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

VOTVÍRÁK 2015

VOTVÍRÁK 2015

Votvírák 2015 sází na jistotu a vrací se ke svým oblíbeným kapelám.

Festival Votvírák - největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení - proběhne od 12. do 14. června 2015 tradičně na letišti Boží Dar v Milovicích.

Po svém loňském návštěvnickém úspěchu se i v roce 2015 drží dramaturgie festivalu oblíbených a osvědčených tuzemských a slovenských hudebních špiček.

Již tradičně se na festivalu můžete těšit třeba na Jardu Uhlíře, až z Valmezu přijede Mňága a Žďorp, na votvírákovské podium se vrátí oblíbení UDG, Divokej Bill, nebo Katapult. Naopak poprvé vystoupí legendární Peter Nagy.

Letošní Votvírák bude opět ve znamení velkých oslav, a to minimálně za přispění kapel Iné Kafe, nebo Zakázaný ovoce, kteří přijedou oslavit svá jubilea.

HIP HOP STAGE prozrazuje další jména:

EGO, Moja Rec - SUPA&DELIK, LA4 & DJ WICH, TNKDLBL SHOWCASE (Rest, Paulie Garand, Idea, Boy Wonder, MC Gey + DJ Fatte), HAHA CREW, SMACK

Ve spolupráci s mediálními partnery rádiem Kiss a magazínem HelpMusic vzniká na Votvíráku stage, která může odstartovat kariéru mladým talentovaným kapelám a interpretům. Regulerně velké a technicky zajištěné podium umožní představit se potencionálním fanouškům v tom nejlepším světle. Zkusíš to i ty?

Již 14.6.2015 bude spousta  návštěvníků festivalu Votvírák vědět, že kapely Terrapie, The Switch, Monna, Last Station, Bags, Cookies, Osa Killers, Hand Grenade, Silent Session, Piranha, Enola Gay, Twilight Kid, Inaction, Herdek Filek a Hlahol stojí za poslech. Někteří z nich jsou možná nástupci Tublatanky, Paramore, Chinasek, Arakainů nebo Tomáše Kluse. Dejte jim šanci, my jsme jim jí dali.

Víco info www.votvirak.cz