Kiss Hády : Festivaly

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

I Kiss Hády přejí Rock for People k narozeninám

I Kiss Hády přejí Rock for People k narozeninám

Domácí hudební špička, vzpomínky, nostalgie, květiny, speciální vlaky i průlomové spojení pivních gigantů!

Kryštof, UDG, Divookej Bill, Horkýže Slíže, .... Na dvacáté narozeniny nám pořadatelé festivalu Rock For People připravili speciální jednodenní párty. Na dvou pódiích vystoupí v areálu českobrodského stadiónu 12 českých kapel, které jsou s Rock for People neodmyslitelně spjaty, kdy součástí areálu bude i muzeum Rock for People.

Základním mottem Rock for People bylo vždy přesvědčení, že hudba a festival má být pro lidi a spojovat je. Po dvacet let se to festivalu daří, což dokládá řada osobních příběhů návštěvníků, vztahů přátelských i partnerských, které Rock for People spolu vytvářely. Do výzdoby bude využita jakákoli květina (z květinářství, louky, svatby, pohřbu nebo třeba ze zahrádky). I proto prosíme všechny návštěvníky o zapojení a květinu pro festival. Dále bude v areálu instalována stěna, kam budou návštěvníci moci napsat svůj příběh nebo vzpomínku z festivalu Rock for People.

Narozeninový Rock For People v Českém Brodě proběhne 23. srpna 2014 od 12:00 do dvou ráno v areálu atletického stadionu Na Kutilce v Českém Brodě.

Vstupenky na festival v ceně 450 Kč je možné ještě několik dní zakoupit nahttp://www.ticketsforpeople.cz/cz/ a v předprodejní síti Ticketstream. Na místě budou vstupenky za 550 Kč. Kapacita brodského stadionu Na Kutilce je omezena, proto doporučujeme zakoupit si vstupenku co nejdříve! Více informací k programu, parkování nebo posílené vlakové dopravě z Českého Brodu na http://brod20.rockforpeople.cz

Připrav se na pořádnou narozeninovou párty!

A hlavně, podívej se na supr narozeninové video! To musíš vidět!!!:)

A POZOR! Jenom tady můžes být u posledního vystoupení kapely Kryštof před jejich plánovanou pauzou!!!Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat