Kiss Hády : Mediální partneři

Rádio online Studio online

Právě hraje:

ENRIQUE IGLESIAS
SÚBEME LA RADIO

Playlist > Napište nám >

Mediální partneři Kiss Hády

Akademie obrany

Akademie obrany

Akademie obrany je největší profesionální škola sebeobrany Brně. Pořádá pravidelné kurzy i jednorázové semináře reálné sebeobrany pro veřejnost i odborné kurzy pro profesionály. Výuku realizují zkušení instruktoři, odborníci s dlouholetou praxí u armády a policie. Kromě sebeobrany propaguje a trénuje hybridní bojové umění Kajukenbo v České republice.

FoodPark

FoodPark

Cílem našeho projektu je přitáhnout obyvatele Jižní Moravy na pravidelný potravinový trh, který se koná pod záštitou města Brna a představuje největší přehlídku regionálních a řemeslných producentů na Moravě. Pro náš market jsme si vybrali industriální prostory Malé Ameriky, které na jaře budeme rozšiřovat i o vnější prostory kolem haly.

Fotobudka Snapster

Fotobudka Snapster

Snapster je výbornou formou zábavy pro nejrůznější společenské akce jako jsou firemní večírky, svatby, plesy, konference, aj. Nejedná se o klasický fotokoutek s fotícím fotografem, ale o zařízení, před kterým se hosté baví a fotí sami. Neostýchají se proto před budku vstoupit a pořádně se odvázat. Vznikají tak opravdu hezké a zábavné fotografie. Snapster patří prostě všude, kde se lidé chtějí bavit a mít na to krásnou vzpomínku.

HC Kometa Brno

HC Kometa Brno

Hokejový klub se slavnou historií vznikl v roce 1953 jako Rudá hvězda Brno. S tímto a následným názvem ZKL Brno se v Brně slavilo 11 mistrovských titulů, ke kterým přibylo ještě 7 stříbrných a 3 bronzové medaile! Na slavné legendy nyní navazují jejich nástupníci, kteří se sami v posledních čtyřech letech zasloužili o dvě stříbra a bronz. Více na www.hc-kometa.cz

itelligence Bulldogs Brno

itelligence Bulldogs Brno

Založení florbalového klubu Bulldogs Brno se datuje k září roku 1993. Tehdy se do oficiálních soutěží přihlásil pod hlavičkou vysoké školy VSK VUT. Od sezóny 95/96 je mužský A-tým Buldoků účastníkem nejvyšší domácí soutěže. Největších úspěchů klub dosáhl v pohárové soutěži, ve které posbíral již 4 stříbra. Ambiciózní brněnští florbalisté však chtějí více a brousí si zuby na ligový titul.

Jetsaam Gym Brno

Jetsaam Gym Brno

Jetsaam Gym Brno-sportovní oddíl thajského boxu a MMA, organizátor galavečerů bojových sportů Ring Fight a Cage Fight.

Kavárna a restaurace SAVOY

Kavárna a restaurace SAVOY

Savoy je kavárna a restaurace navazující na slavnou tradici z časů První republiky, kdy patřila mezi nejvyhlášenější podniky svého druhu. Nyní svým hostům nabízí nejen klidný útulek kavárny, ale také jedinečný gurmánský požitek z rukou známých šéfkuchařů, prostor pro tanec a pořádání nejrůznějších společenských událostí.

KLUB FLÉDA

KLUB FLÉDA

Fléda patří mezi největší a nevýznamější české hudební kluby. V programu klubu lze najít velké koncerty zahraničních hvězd i komornější přehlídky lokálních kapel a umělců. Kromě koncertů je Fléda stabilní scénou pro klubové noci (Elektra, Vendeta) a studentské párty. Od roku 2001 se na pódiu Flédy vystřídalo více než 1 000 interpretů, jejichž vystoupení zhlédl téměř milion hudebních fanoušků.

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat