Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

SUGABABES
ROUND ROUND

Playlist > Napište nám >

Bek Ofis se také chlubí novým klipem

Bek Ofis se také chlubí novým klipem

Po nedávném zveřejnění několika hudebních novinek představuje původem pražská kapela Bek Ofis také nový videoklip. Písničku Waterfall propojila s tvářemi předních českých blogerek i náhodných kolemjdoucích.

Videoklip vznikal téměř dva měsíce, jelikož byla druhá část natáčení kvůli povodním několikrát odložena. Stejně tak jak tomu bylo v dosud nejznámějším klipu kapely k písničce Náhradník, také v tomto případě vsadili Bek Ofis na známé tváře. Vojtu Dyka protentokrát vystřídaly přední české blogerky. Kromě předem domluvených aktérů si však v klipu zahráli i náhodní kolemjdoucí. „Říká se, co obličej, to jiný příběh. A jelikož jsme ve videu chtěli zachytit různé příběhy, potřebovali jsme také různé typy lidí. Když se nám během natáčení někdo z kolemjdoucích hodil do konceptu, jednoduše jsme ho oslovili," vysvětluje produkční videoklipu.

Prázdnota, strach, naděje i smích, to vše nabízí klip protkaný emocemi. Jedinečnost příběhů, které vypráví desítka tváří, dokreslují záběry z industriálního prostředí holešovického přístavu. „Námět textu k písničce mě napadl cestou z práce domů, když jsem na zastávce viděl staršího pána komunikovat s malým chlapcem, pravděpodobně vnukem. I když si to ten malý zatím neuvědomuje, má vedle sebe někoho, kdo je pro něj ochotný udělat vše na světě. Skladba Waterfall je právě o takovém vztahu, kdy je jeden druhému oporou bez očekávání, že dostane něco nazpět," říká frontman Jan J. Nedvěd a dodává: „Je jedno, jestli jde o přátelství nebo vztah partnerský. Tento princip existuje v obou variantách."

skladba: Waterfall

interpret: Bek Ofis

autor hudby a textu: Jan J. Nedvěd

nakladatel, vydavatel: Studio Fontána, spol. s r. o.

Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat