Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

POETIKA
KAŽDOU VTEŘINOU

Playlist > Napište nám >

Ben Cristovao přichází s novinkou

Ben Cristovao přichází s novinkou

Která vzešla ze spolupráce s Garnier.

Talentovaný a úspěšný zpěvák Ben Cristovao spojil v letošním roce své jméno s kampaní Garnier. Dívky z Čech a Slovenska se hlásily v březnu do castingu na www.purefun.cz, vítězka získala možnost zahrát si v jeho novém videoklipu a také se po jeho boku objevit v reklamě na Garnier Pure 3v1.

"Staň se Benovou Pure Girl", tak znělo motto soutěže s Garnier Pure. Sen zahrát si společně se svým idolem v televizní reklamě a navíc i v jeho hudebním klipu se splnil třiadvacetileté Kataríně ze Slovenska, která zaujala během castingu porotu včetně Bena především svým bezprostředním chováním a přirozenou krásou. Samotné natáčení klipu i spotu také díky tomu probíhalo ve skvělé atmosféře a také na finálním výsledku je to skvěle vidět.

O produkci písně Pure Girl se postaral Osama Verse Atile, který znovu potvrdil, jak pestrá jeho hudební produkce dokáže být. Jen před pár týdny totiž prezentoval společně s Benem singl ASIO, který je atmosférou na míle vzdálený Pure Girl a přesto skvěle funguje a na YouTube má už přes dva a půl milionu zhlédnutí. Samotnou režii klipu svěřil Ben Tomáši Kasalovi, který pro něj natočil úspěšné klipy Bomby, Molly, nebo Instagram. Tomáš v minulosti spolupracoval na hudebních klipech například s Celeste Buckingham či Mandrage. Samotné scény videoklipu pak byly natočeny na Slapech a na vybraných místech Prahy.  Bystrý divák určitě pozná například kavárnu situovanou v prostorách výstavní síně Mánes. Aktuálně je možné slyšet píseň Pure Girl na vlnách rádií Kiss a také pražského urban rádia Spin, videoklip pak na hudební televizi Óčko.

Ben Cristovao má pro mladé dívky nezpochybnitelné charisma, což je také důvod, proč si jej značka Garnier pro tuto spolupráci vybrala."Jsem moc rád, že můžu spolupracovat s Garnier právě na tomto projektu, nejen že podporuje sebevědomí mladých dívek, zároveň mi ale umožňuje být sám sebou," říká k projektu samotný Ben. O tom mimo jiné svědčí i zmiňovaný tým lidí, který se na výrobě písně i videoklipu podílel. Jde totiž o Benovy osvědčené spolupracovníky a zároveň blízké přátele.

Dodejme, že televizní spot s Benem Cristovao a Katarínou bude k vidění v Čechách a na Slovensku toto léto. Uplynulé i aktuální dění kolem Pure Girl můžete na sociálních sítích sledovat prostřednictvím hashtagu #PureGirl.

Autor fotek:

Adam Bakay / Championship Music

 

 


Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat