Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Chinaski mají nový singl a v září vydají své „best of“

Chinaski mají nový singl a v září vydají své „best of“

Pilotní singlová ochutnávka skupiny Chinaski se jmenuje Stížnost a pochází z pera osvědčených hitmakerů skupiny Františka Táborského a Michala Malátného, tentokrát za výrazné asistence Michala Kazdy.

Jedna z nejúspěšnějších českých kapel, která má na svém kontě bezpočet hitů, Slavíků i Andělů, neponechala nic náhodě a ve snaze o invenční transfúzi vyzvala ke spolupráci zkušeného anglického producenta Grega Havera (Manic Street Preachers, Mel C, Bullet For My Valentine). Ten s nimi ve studiu Sono natočil dvě nové skladby, které následně v Británii smíchal Clint Murphy.

Mastering proběhl ve slavném Sterling Sound Studiu v New Yorku. Nutno říct, že nová symbióza se opravdu osvědčila a Chinaski dostali velmi svěží vítr do zad a kapela natočila jednu ze svých nejdynamičtějších nahrávek od časů punkového pravěku, nehledě na nápadité aranžérské uchopení. „Po 10 albech a téměř 140 natočených a vydaných písničkách nám spolupráce s profesionály z kolébky rockové hudby z Anglie dodala opět chuť a nadšení z nahrávání podobné tomu, co jsme zažívali v našich úplných začátcích. Zároveň jsme chtěli k našemu 20. výročí společné existence udělat klasickou „Chinaski píseň", tak doufejme, že to naši fanoušci ocení a bude se jim líbit tak, jako se líbí nám," uvádí kytarista a spoluautor většiny hitů kapely Chinaski František Táborský.

Chinaski chystají jediný velký narozeninový koncert k 20. výročí vzniku kapely (6. 2. 2014 O2 Arena Praha). První dárek fanouškům bude zářijové „Best Of" se dvěma novými hity!

Vychází 20. 9. 2013  u Universal Music!

Foto: Tomáš Nosil Universal Music


Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat