Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

KYGO & SELENA GOMEZ
IT AINT ME

Playlist > Napište nám >

Kapela Nebe má nový videoklip

Kapela Nebe má nový videoklip

Sympatická havířovská rockpopová kapela Nebe během prázdnin nezahálí a na menších i větších pódiích představuje svůj nový singl „Vteřina", který začátkem léta vtrhl do českého éteru a začíná se v něm sympaticky zabydlovat.  Nyní kapela posílá do světa také videoklip, který překvapuje skvělým uměleckým zpracováním a tajemnou atmosférou.

„Natáčení byl pro nás velký zážitek. Poprvé jsme točili klip, s tak propracovaným  produkčním zázemím a hrozně se nám líbil námět režiséra Martina Müllera. Dalším důvodem, proč jsme se těšili na samotné natáčení, byl ten, že jsme ho museli točit přes noc, což byla výhoda oproti vysokým letním teplotám přes den. Faktem však zůstává, že nejsme žádní excelentní herci, a tak jsme museli spoustu scén přetáčet, takže trika jsme propotili tak jako tak," říká frontman kapely Petr Harazin.

 

Klip vznikal v temných lesích Nové Vsi pod Pleší a scénáře i režie se ujal Martin Müller, který s klukama spolupracoval i na jejich předchozím klipu „Legosvět". Mimo jiné má za sebou natáčení videoklipu „Křídla z mýdla" s Richardem Krajčem a Jaromírem Nohavicou či titulní písně „Střepy" k seriálu Znamení koně.

„Základní námět videoklipu nás napadl s mojí přítelkyní Danielou a scénáristou Michalem okamžitě při prvním poslechu a nezávisle na sobě. Shodli jsme se ve třech věceh: mlha, les a noc. Potom už se

jen nabalovaly další nápady. Na samotné natáčení jsme měli jen jeden den, resp. noc. A že v létě nejsou noci moc dlouhé..," říká ke vzniku videoklipu režisér Martin Müller a dodává: S klukama se spolupracovalo výborně. Už jsem pro ně točil jejich první klip k singlu Legosvět, takže jsem věděl, že běhání po lese je bude bavit. A navíc jsme si sedli jako lidé, což je u každého natáčení důležité. Zároveň jim chci poděkovat, že si mě opět vybrali ke spolupráci. Velký dík patří i celému týmu, který se na natáčení podílel,  bez jejich pomoci by klip vůbec nemohl vzniknout."

 

Nebe právě vstupuje na zem s novým videoklipem Vteřina!

Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat