Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

KDO VSTRČÍ LVOVI HLAVU DO TLAMY? JITKA CHARVÁTOVÁ NEBOLI JI

Zpěvačka Jitka Charvátová aka JI (ex-Skyline) si pro letošní podzim připravila opravdu pestrý program. Po vydání úspěšného sólového debutu Feed My Lion („nakrm mého lva") přichází se svým novým videoklipem Smile a během následujících měsíců pak vyrazí na podzimní turné se svým electro cirkusem. Sloni, žirafy... nikoli, pro tentokrát se show omezí pouze na lvy, tygry a přehlídku cvičených kachen (v podobě live kapely Mother Ducks).

Pověstná performerka a vynikající zpěvačka Jitka Charvátová aka JI a koncertní zpracování její elektro-popové desky jsou příslibem energické taneční jízdy. Téměř na celém turné bude JI & Mother Ducks jako předkapela provázet olomoucká trip-hopová partička Narcotic Fields.

Během turné Jitka zavítá také na Slovensko, kde se se svým prvním klipem Real Life dostala do vysílání slovenské hudební televize Musiq1 a posléze byla také nominována na hudební ceny Musiq1 Awards v kategorii zpěvačka roku.

Mezi pilným zkoušením na turné si JI & Mother Ducks stihli ještě odskočit do studia a natočit videoklip k druhému singlu Smile, který se v létě dostal až na třetí příčku mezi nejhranějšími českými hity v oficiálním žebříčku IFPI. Kamery a režie se ujal Matěj Liška. Poprvé můžete v klipu vidět Jitku v nečekaném blond provedení.

Na klip se můžeš podívat pod tímto článkem:-)

Termíny podzimního turné Jitky Charvátové:

06.10. Brno /Fléda /Lumírova tříska
14.10. Ostrava /Marley
15.10. Krnov /Kofola Music Club
22.10. Prešov /Wave
23.10. Košice /Tabačka
29.10. Hradec Králové /La Putika
12.11. České Budějovice /mcFabrika
19.11. Jaroměř /Bastion No. 35
26.11. Zlín /U Tetoura
27.11. Znojmo /Gogo

Více info na:

www.jitkacharvatova.com

http://www.facebook.com/group.php?gid=112333325495180&ref=mf


Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat