Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

SUGABABES
ROUND ROUND

Playlist > Napište nám >

Mandrage představují nový videoklip Siluety a vydávají svou čtvrtou studiovou desku

Mandrage představují nový videoklip Siluety a vydávají svou čtvrtou studiovou desku

Skupina Madrage v pátek vydává nové album Siluety a současně představuje videoklip ke stejnojmenné písničce. Novinka Siluety přináší deset skladeb, na nichž je v hudbě Mandrage patrný vývoj.

Kapela více dospěla, v textech už nepřináší tolik bezstarostného humoru, naopak i v nich vystoupala o pomyslný umělecký schod výše.

Kytarista Pepa Bolan o písničce Siluety hovoří jako o jedné ze svých nejoblíbenějších na albu. „Mám k ní velmi pozitivní vztah. Drží pohromadě a nejsou v ní žádné rádoby básnické plky. Navíc jsme se snažili, aby z toho byla taková trochu Bondovka, což se snad povedlo, protože tahle asociace nás docela baví,“ řekl.

Na dotaz, jestli písnička Siluety není vzhledem ke své struktuře jakýmsi pokračováním úspěšného hitu Šrouby a matice, odpověděl: „Ta píseň je v rytmu obyčejného valčíku, a proto jsme možná to srovnávání docela čekali. Ale vznikla přirozeně a jako sestru Šroubů jsme ji ani v nejmenším nezamýšleli.“

Foto: Universal Music

 

Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat