Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Mrkni na videoklip kde si hlavní roli střihl náš kolega Vlasťa Macík

Mrkni na videoklip kde si hlavní roli střihl náš kolega Vlasťa Macík

Petra Charlotte Savaskan - zpěvačka a sólistka narozena v Prostějově. Studovala hudební vědy na FFUP a konzervatoři při státní univerzitě v Istanbulu.

A právě vyšel její videoklip k songu SuperGirl z dílny producenta a režiséra Tomáše Zindlera, autora například filmu Route 66 - Mainstreet U.S.A.!

Co víme o Petře Charlotě Savaskan? Mladá žena, nevelká vzrůstem, zato velká svým hlasem. Členka opery Moravského divadla Olomouc, zpěvačka jazzové kapely Stardust Band, sólová zpěvačka. Po nedávném návratu z Turecka se seznámila právě s nynějším producentem a začali tvořit.

Nedávná prvotina byla skladba Noční, autorem hudby byla Petra, text a arrange Tomáš Zindler.

Nynější píseň SuperGirl má právě turecké kořeny. Tomáš se v písni opřel do dívek, které vyráží na diskotéky hledat blahobyt a nechávají se zvát od pánů bez toho, aby musely sáhnout do kapes. A jak to vše dopadne - to se dovíme v klipu, který k písni vznikl a ve kterém si zahrál i moderátor rádia Kiss Vlasťa Macík, coby pán hledající svou krásku.

Kromě jazzového zpěvu Petra vyniká ve zpěvu klasickém, je talentovaná altová zpěvačka právě ve zmíněném Moravském divadle. Také natočila své první CD Stardust Band s jazzovou tématikou a nyní chystá se svým producentem novou popovou kompilaci.

www.petrasavaskan.cz

www.3creation.eu

Video

)
evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat