Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Práce v rádiu otevírá dveře

Mediální konzultant - pojď pracovat s námi!

RADIO UNITED SERVICES s.r.o., Říčanská, Praha, významná mediální společnost, která zastřešuje síť komerčních rozhlasových stanic po celé ČR, vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Mediální konzultant

Náplň práce:

  • - vyhledávání klientů za účelem inzerce v rádiu
  • - telefonické kontaktování potenciálních klientů a sjednávání schůzek
  • - osobní jednání s klienty
  • - konzultace a návrhy reklamních kampaní
  • - uzavírání smluv s klienty a zajištění jejich realizace
  • - práce na živnostenský list

Nabízíme:

  • - zázemí silné mediální společnosti
  • - profesní zaškolení
  • - rozsáhlý systém bonusů závislých na výkonnosti

Váš profil:

  • - min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • - práce s PC - MS Office
  • - řidičský průkaz sk. B
  • - zkušenosti s prodejem výhodou
  • - orientace na stanovené cíle a výsledky
  • - velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • - chuť dále se vzdělávat a profesně rozvíjet

Strukturovaný životopis s Vaším kontaktem zasílejte na e-mail: prace.brno@radiounited.cz.

Video