Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Triexpert „VOKOLO PRÍGLU“

Běžecký závod okolo Brněnské přehrady, 13.10.2012 aneb oběhni Prígl a vyhraj v tombole nové auto….

Na třetí říjnovou sobotu ( 13.10.2012 ) přichystali pořadatelé pro běžecké nadšence, profesionály i „hobíky“ všech věkových a výkonnostních skupin již třetí ročník běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady pod názvem „Triexpert VOKOLO PRÍGLU“.

Trasa závodu krouží kolem vodního díla po celé jeho délce a umožňuje tak závodníkům i divákům vychutnávat si úchvatné výhledy na modrého giganta, lávku pro pěší u Hradu Veveří, působivý Hrad Veveří či zajímavé stavební dílo 35 metrů vysoké hráze.

Startuje se na Rakovci v blízkosti loděnice TJ Lodní sporty Brno (zde je zázemí závodu) v sobotu 13.10.2012 v 11.00hod. Čeká na Vás pohodová atmosféra, občerstvení při závodě i po něm, doprovodný program s Rádiem Kiss Hády, účastnické tričko a pamětní medaile. Veškeré bližší informace (on-line přihlášení atd.) najdete na oficiálních stránkách závodu www.vokolopriglu.cz.

 

Registrace závodníků zastavena - přihlášeno je témeř 2000 běžců, startovat se bude ve třech startovních vlnách!

Závodu se zúčastní běžci všech věkových i výkonnostních kategorií. Skvělá konkurence na startu - vítězové prvních dvou ročníků: Lukáš Kourek (2010), Jiří Homoláč (2011) a nejlepší Čech Milan Kocourek (mistr republiky na 10km na silnici)

A navíc…. V tombole se může každý z účastníků vyhrát nový Renault TWINGO od Auto Pokorný v Brně v hodnotě 234.900,-Kč a další hodnotné ceny…

 

 

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat