Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NAYER feat. PITBULL & MOHOMBI
SUAVE (KISS ME)

Playlist > Napište nám >

Videoklip kapely Portless k songu Dream a Dream

Videoklip kapely Portless k songu Dream a Dream

„Když mimozemšťanky, tak jedině v bikinách", hlásají Portless

Již před měsícem byl do rádiového éteru nasazen první singl „Dream a Dream" skupiny Portless. Je to už druhá vlaštovka z připravovaného alba, které ponese název „New Ride". Je vidět, že tato „nová" kapela s dlouholetou historií nezahálí. Kapelu Portless totiž tvoří čtyři z pěti členů bývalé sestavy Support Lesbiens, včetně zpěváka Kryštofa Michala.

Natáčení videoklipu se odehrávalo převážně v Barrandovských ateliérech v tropických červnových dnech. Scénáře a režie se ujal americký režisér Jesse Baldwin. Kryštof Michal k této spolupráci říká: „Nikdy jsme při natáčení klipu neměli tak obrovskou produkci s tak početným štábem. Všichni pracovali profesionálně a v plném nasazení".

„Jak s kapelou, tak s celým týmem byla výborná spolupráce. Je poznat, když je pro někoho práce koníčkem", dodává režisér Jesse Baldwin. V klipu se objeví několik krásných „pozemšťanek", které jsou transportovány do diskokoule, se kterou se Portless prohánějí galaxií a stávají se z nich Marťanky. Bubeník Zbyněk Raušer k jejich svůdnému kosmickému doprovodu dodává: „Když mimozemšťanky, tak jedině v bikinách. Jinak ale samozřejmě nedáme dopustit na naše česká děvčata".

Portless momentálně najdete buď ve studiu, kde pracují na nové desce, nebo na některém z letních festivalů. Nejbližší možnost vidět kapelu naživo máte na festivalech České hrady, Vizovické Trnkobraní nebo v rámci olomouckého Avon pochodu.

Na samostatné koncerty se fanoušci mohou těšit v druhé polovině listopadu, kdy proběhnou křty desky v Praze, Brně a Ostravě.

Více informací naleznete na:

www.facebook.com/portlessband

www.portless.cz


Video