Kiss Hády : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Zpěvačka Lenny vypouští do světa již druhý klip

Zpěvačka Lenny vypouští do světa již druhý klip

Dcera Lenky Filipové, která na sebe na jaře pod přezdívkou Lenny upozornila singlem All My Love, vypouští do světa už druhý klip. Tentokrát jde o její vlastní autorskou skladbu.

Lenny do nového klipu přizvala svou mámu a sází na muzikantství

Klip k songu: "Letter To You" si mladá zpěvačka vymyslela sama. Režie se potom ujal David Beránek. "Samotná písnička vznikla zhruba před rokem a byl to docela oříšek. Dlouho jsem přetvářela text i hudbu, dokud jsem nebyla s obojím úplně spokojená. Musela jsem se ujistit, že opravdu vzniká po hudební i textové stránce něco smysluplného. Když teď vidím, jak vřele na písničku reaguje publikum na koncertech, jsem šťastná, že se mi to povedlo," popsala vznik skladby sama Lenny.

V klipu prý chtěla podtrhnout muzikalitu. Proto jsou v něm stěžejní jednotlivé nástroje a ti, kdo na ně hrají. "Je hezké být modelkou nebo herečkou, ale já bych chtěla být především muzikantkou," vysvětluje svůj pohled na věc Lenny.

Kromě ní v klipu hraje i cellista Jakub Mayer a její vlastní matka, písničkářka Lenka Filipová, jejíž hluboký hlas Lenny podědila a se kterou vystupuje i naživo. Přestože jde už o její druhý klip, zatím mladá zpěvačka vydala jen několik písniček a v současnosti pracuje na debutové desce, která by měla být autorská. Souběžně s přípravami desky od října studuje obor písničkářství v Londýně.

Foto: Ondřej Pýcha, Universal Music


Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat