Kiss Hády : Obchodní partneři

Rádio online Studio online

Právě hraje:

MONKEY BUSINESS
MY FRIENDS

Playlist > Napište nám >

Obchodní partneři / Reklama rádia Kiss Hády

Adamello s.r.o.

Adamello s.r.o.

Milé ženy, slečny, dámy, paní. Ať jste jakýchkoliv postav? Štíhlé s menším poprsím a chcete okouzlit plným dekoltem? Či baculky, ženy plných tvarů a toužíte zformovat postavu? A nebo hledáte především pohodlí a komfort při nošení? Chcete se potěšit sexy okouzlujícím prádélkem? Pokud jste odpověděly ano, rádi bychom vás pozvali do specializované prodejny Angel – spodní prádlo, kde Vám poskytneme odborné poradenství při výběru vašeho prádla. Moravské náměstí 4, vedle kina Scala

FINO-trade s.r.o.

FINO-trade s.r.o.

Společnost FINO trade s.r.o. byla založena roku 1990 a v roce 2010 jsme tak oslavili jubilejní 20.narozeniny. Po celou dobu fungování se kolektiv pracovníků snažil chovat maximálně profesionálně a vždy jsme preferovali individuální přístup k zákazníkům, abychom tak docílili co největší spokojenosti.

Foto Coufal

Foto Coufal

Zabývám se nafocením reportážních fotografií z kulturních událostí, sportovních událostí, firemních akcí a jiných. Při focení fotoreportáže usiluji o celkové zachycení atmosféry údálosti, účastníků i detailů tak, aby výsledná reportáž co nejlépe vystihovala průběh akce. Předávám vždy vytříděné, upravené a seřazené fotografie. Dále se věnuji fotografii architektury a interiérů.

Hašle z. s.

Hašle z. s.

Sdružení Hašle vzniklo v červnu 2013 a od té doby prošlo několika změnami v druhu zaměření. Hlavním posláním je nyní pomoc dětem se zdravotním a tělesním postižením po celé České republice. Na podporu dětí pořádá různé akce, ať už samostatně či ve spolupráci s partnery. Je registrováno u ministerstva vnitra v registru NNO ( nevládní neziskové organizace ) a v ANNO JMK.

Hotel Pegas Brno

Hotel Pegas Brno

Hotel Pegas Brno-1.moravský domácí minipivovar,restaurace s nabídkou především moravské kuchyně a piva vlastní výroby.****Hotel - komfortní ubytování v centru Brna.

IKEA Česká republika, s.r.o.

IKEA Česká republika, s.r.o.

IKEA nabízí širokou škálu výrobků pro zařízení domácnosti s kvalitním designem a dobrou funkcí za ceny tak nízké, aby si je mohlo dovolit co nejvíce lidí.

KRAV MAGA BRNO

KRAV MAGA BRNO

KRAV MAGA je systém sebeobrany, který se skládá ze speciálních technik vypracovaných pro obranu a je určena pro muže i ženy všech věkových kategorií. Všechny techniky jsou pečlivě navrženy tak, aby pasovali do současného, rychle se měnícího světa. Techniky mají logický základ, takže dochází k rychlému osvojení. Jsou jednoduše aplikovatelné, realistické a používají se i v asymetrických bojích – proti noži, pistoli, holi a jiných. Podstatou celého systému je naučit se registrovat vyhrocenou situaci a vycítit nebezpečí možného napadení. Pokud však dojde k napadení je nutné odpovědět přiměřenou silou k dostatečnému odvrácení hrozby a vymanit se z nebezpečí. KRAV MAGA BRNO trénují každý všední den na Cejlu 76 v nově vybavené tělocvičně! Více na: www.krav-magabrno.cz

LOMAX ® & Co. s.r.o.

LOMAX ® & Co. s.r.o.

Firma LOMAX & Co spol. s.r.o. vznikla v roce 1992 a dnes je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a plotů a bran v ČR. Sídlo firmy se nachází na jižní Moravě v obci Bořetice a od svého vzniku bylo hlavním cílem dodávat zákazníkům kvalitní výrobky.

Oční studio Aleš Žejdl s.r.o.

Oční studio Aleš Žejdl s.r.o.

Naše optika vám nabízí rozsáhlou nabídku slunečních, dioptrických, dětských a dalších druhů brýlí. Kdykoliv, když budete mít potřebu řešit Vaše zrakové problémy, optika Brno je správná volba a my bychom si přáli, aby Vaše kroky vedly do našeho Očního Studia - optika v Brně.

Oknostyl group s.r.o.

Oknostyl group s.r.o.

Prodej plastových oken a dveří a jejich montáž. V nabídce také dřevěná okna, hliníková okna a dveře. Zajišťujeme kompletní realizaci na klíč vlastními zaměstnanci a držíme se hesla: "OKNO MŮŽE BÝT POUZE TAK DOBRÉ, JAK DOBŘE JE NAMONTOVANÉ".

Reklamní spot  

Outlet Freeport Hatě

Outlet Freeport Hatě

Freeport je outletové obchodní centrum, které nabízí značkovou módu za ceny o 30-70% nižší než v běžných obchodech.

Penzion Onyx

Penzion Onyx

Hledáte ubytování v Lednici? Přijďte k nám! Nabízíme kompletní servis spojený turistikou od ubytování v moderně vybavených pokojích přes pohostinství v našich restauracích, vinných sklepech až po zámecké zážitkové programy v celém Lednicko-Valtickém areálu.

Pila Jehnice s.r.o.

Pila Jehnice s.r.o.

Pila Jehnice s.r.o.-Výroba a prodej stavebního konstrukčního řeziva včetně impregnace a dopravy na místo určení.

red and cube

red and cube

Zlatnictví Red and Cube Brno nabízí kvalitní šperky včetně zásnubních a snubních prstenů a naušnic. Výroba, dovoz a prodej šperků v Brně a okolí.

Restaurace Viktoria

Restaurace Viktoria

Místo, kde se snoubí příjemný interiér s moderní gastronomií. Přijďte ochutnat z naší bohaté nabídky české i světové kuchyně, pobavit se na naší Oldies párty nebo si zahrát bowling.

Reklamní spot  

Sanatorium Helios s.r.o.

Sanatorium Helios s.r.o.

Naše práce je založena na dlouholetých zkušenostech. Sanatorium Helios vzniklo v roce 1994 a bylo jedno z prvních center v České republice, zabývajících se diagnostikou a léčbou neplodnosti.

SATT a.s.

SATT a.s.

Vznik společnosti se datuje do roku 1995. Zajišťujeme dodávku tepla do 70% Města Žďár nad Sázavou a ve špičkách i výrobu prostřednictvím vlastní kotelny. Za použití nejmodernějších technologií nabízíme vysokorychlostní internet a digitální kabelovou televizi.

Reklamní spot  

Sun City s.r.o.

Sun City s.r.o.

Sun City – největší solární studia v Brně - nabízíme profesionální bezpečné opalování na nejmodernějších soláriích, širokou škálu vysoce účinné solární kosmetiky, odborné poradenství a špičkový servis pro naše zákazníky.

WELLE - ing.Kaláb, s.r.o.

WELLE - ing.Kaláb, s.r.o.

Dovolte, abychom Vám představili naší společnost Welle - ing. Kaláb, s.r.o., která vznikla v r.1992. Jsme český výrobce kuchyní a vestavěných skříní na míru, specialisté na renovace dveří¬, zárubní¬ a kuchyňských linek s dlouholetou tradicí¬. Za tuto dobu máme za sebou ví¬ce než 10 000 spokojených zákazníků, kteří¬ se k nám vracejí¬ a doporučují¬ nás svým známým.

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat