Kiss Hády : Program vysílání - pátek

Rádio online Studio online

Právě hraje:

MASTERBOY
PORQUE TE VAS

Playlist > Napište nám >

Program vysílání rádia Kiss Hády

Program na pátek 24.3.2017

00:00
Číslo 1 s největšími hity!

Jsme prostě č.1 s těmi největšími hity a právě ty vám přinášíme z éteru rádia Kiss Hády...Těšte se na nejžhavější novinky i na nejprovařenější fláky z let minulých... Jedině rádio Kiss Hády Tě zavede do světa největších hudbeních hitů...

 

06:00
Soňa Porupková
Startujeme na Kiss Hády
Moderuje: Soňa Porupková

Každé všední ráno mezi 6:00 a 7:00 vás nastartujeme do nového dne. Informace, doprava, počasí... Vše co po ránu potřebujete, uslyšíte na rádiu Kiss Hády. Dopravní linka pro řidiče je 541 42 88 38. Díky, že s námi tvoříte nejaktuálnější dopravní servis na Jižní Moravě.

07:00
Soňa a Radek
Soňa a Radek
Moderuje: Soňa a Radek

Každodenní ranní příval energie Vám na rádiu Kiss Hády zajistí  Radek se Soňou.

Ranní přehled zpráv, dopravního servisu, počasí a samozřejmě zábava !

S Kiss Hády stihnete bez problémů i ranní sprchu .

Každé všední ráno se soutěží Co si Soňa brouká ve sprše se navíc i pobavíte a vyzkoušíte svoje hudební znalosti.

Nastartujte svůj den s rádiem Kiss Hády... :-)

10:00
Radek Bortlík
Dopolední TIME!
Moderuje: Radek Bortlík

Dopolední TIME! Co víc dodat? Hrajeme do aut, do kanceláří, do domovů, všude chceme být s vámi.

11:00
Petra Hokszová
DOPO/ODPO s Petrou!
Moderuje: Petra Hokszová

PHD S PTR HKSZV - přeloženo pohoda s Petrou Hokszovou. Muzika, informace, dopravní servis, soutěž Hádej kdo přijde na oběd. To je v kostce to, co můžete očekávat od vysílání s Petrou. Přejeme hezký poslech!

15:00
Míša Migotová
Blažmen nebo Míša?
Moderuje: Míša Migotová

Blažmen nebo Míša? Koho chytneš v éteru rádia Kiss Hády každý všední den mezi 15:00 a 18:00 hodinou? Domluveno jest, že se budou střídat po týdnech, tak doporučíme si to nastavit s námi takhle: ať je týden sudý nebo lichý, rádio Kiss hády nebude nikdy tichý! :-) Příjemný poslech.

18:00
Soňa Porupková
Backstage
Moderuje: Soňa Porupková

Jsou jako ty…po šichtě odkládají kytary, balí mixážní pulty, vypínají mikrofony..co se děje v zákulisí hudební scény? To ti odhalí hedební speciál Backstage na Kiss Hády! Soňa Porupková tě vezme na dvouhodinovou projížďku do světa muzikantů - o čem se šušká, co chystají a co se jim nepodařilo utajit? To je Backstage na Kiss Hády! Každé pondělí od 19-22h.

20:00
Diskopříběh
DISKOPŘÍBĚH
Moderuje: Michal David a ...

Michal David a Martin Hájek vám každý pátek a sobotu servírují tu nejlepší muziku v pořadu Diskopříběh.

Dvojici Michal David a Martin Hájek asi neni třeba dlouze představovat. Tak tedy jen telegraficky:


Michal David
Hitmaker a zpěvák působící na naší domácí hudební scéně už 40 let. Autor mnoha desítek hitů, které složil pro sebe, ale taky pro své kolegy. Ilonu Czákovou, Hanu Zagorovou, Ivetu Bartošovou a Nebo Helenu Vondráčkovou. Je autorem mnoha hudby k řadě muzikálů a na svém kontě má i hudbu k filmům Dískopříběh, vítr v kapse, Láska z pasáže a další...
Mezi jeho záliby patří třeba sbírání koňaků. 

Martin Hájek
Dj, Producent a moderátor, který má za sebou více jak 24 letou praxi v médiích. Nesčetně autorských pořadů nejen pro rádio, ale i televizi. Je blízkým spolupracovníkem a hlavně už více jak 18 let dvorním aranžérem právě Michala Davida. Je také autorem rozhlasových a televizních znělek. Jeho záliba je focení a nebo třeba vaření.


Není tedy divu, že se tihle dva už před řadou let vrhli na společný pořad, který se jmenuje Diskopříběh. Pětihodinový speciál nabízí to nejlepší z rádií a diskoték z 80., 90. a milénia. Pikantnosti ze světa šoubyznysu, příhody obou pánů a glosy současných i dávno zapomenutých událostí. 

Nechte se roztančit a zavzpomínejte na dobu, kdy jste pánové proháněli holky na diskotékách a vy děvčata třeba na dobu své první lásky. Nalaďte si Diskopříběh. To co nás  spojuje jsou právě vzpomínky na tuto dobu.

Navštivte také náš web www.diskopribeh.cz a náš facebook www.facebook.com/diskopribehnakiss