Kiss Hády : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

SUGABABES
ROUND ROUND

Playlist > Napište nám >

Pět hladových - vyhrávej každý den křupavé pizzy!

Přesný počet hladových je PĚT!!!

Už to na vás zase jde? Rušíte kručením žaludku ticho ve vaší kanceláři ? Znovu máte ten zvláštní pocit v nadpupeční oblasti? Lidé se vám zdají jinak barevní, šéfová příliš hlasitá, všechno se s vámi točí? Tak to asi budete mít hlad!

Neochvějnou jistotou pro naše hladové posluchače je stále to, že na PĚTI místech mohou mít výbornou pizzu. Minimálně jednu - ta je zaručena vždy. Stane-li se však to, že v jedné destinaci už dlouho nikdo nezabodoval a pizzy se nakumulovaly, může to být třeba i jedna velká pizza párty nebo rodinná oslava v italském stylu!

Brno, Boskovice, Vyškov, Jihlava a Blansko - na těchto pěti místech má Radio Kiss Hády partnerské pizzerie a vy v nich můžete hodovat! Samozřejmě, že je jako vždy, nutné říct:„...my máme hlad...!"

Do mailové schránky vám pak přijde poukázka, tu si vytisknete a spolu s ní se pak vydáte do jedné z našich pěti partnerských pizzerií, kde už na vás čeká výborná, křupavá, voňavá italská pochoutka.

Vaše registrační smska tedy bude znovu vypadat buď:

900 09 06 HADYmezeraHLADmezeraBRNO                  ( www.perlagente.cz )

nebo

900 09 06 HADYmezeraHLADmezeraBOSKOVICE           (www.zlata-ruze.cz )

nebo

900 09 06 HADYmezeraHLADmezeraVYSKOV               ( www.spizza.cz )

nebo

900 09 06 HADYmezeraHLADmezeraPROSTEJOV          ( www.spizza.cz )

nebo

900 09 06 HADYmezeraHLADmezeraBLANSKO             ( www.pizzazz.cz )

nebo

Cena jedné SMS je 6,- Kč

Pro ty, kteří se nemohou dočkat a jsou zvědaví - není nutné posílat sms každý den. Systém vybírá vaše registrace z posledních 5 týdnů. Teprve pak, pokud jsme se vám ještě neozvali, je dobré znovu naznačit, že s vámi cloumá hlad:-). A ještě: platnost vyhraného poukazu je 1 kalendářní měsíc od data výhry v konkrétní, na poukazu uvedené, partnerské pizzerii!

Spolehněte se na to, že my boj s vaším hladem nevzdáváme!

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat