Kiss Hády : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

POSLOUCHEJ O TOMTO VÍKENDU KISS HÁDY A VYHRAJ EXKLUZIVNÍ ZÁŽITEK!

POSLOUCHEJ O TOMTO VÍKENDU KISS HÁDY A VYHRAJ EXKLUZIVNÍ ZÁŽITEK!

Vyhraj vstupenky na Zimní festival FRIDGE VIENNA a MARTINA GARRIXE!

Akční momenty, hodiny taneční zábavy pod vedením prvotřídních DJů jako Martin Garrix, či Fedde Le Grand, mezinárodní soutěž v jízdě na sněžných skútrech a motokrosová třešnička Masters of Dirt – v tomto duchu se ponese letošní mezinárodní zimní festival FRIDGE Vienna, 21. - 22. listopadu na Donauinsel. Vychutnej si to spolu s KISS HÁDY. Stačí jen poslouchat naše rádio o tomto prodlouženém víkendu a vstupenky na tuto skvělou akci mohou být Tvoje. V pondělí můžeš dokonce vstupenky do VIP zóny!

Zimní festival FRIDGE VIENNA po roce opět přichází do metropole Rakouska!

Akční momenty, hodiny taneční zábavy pod vedením prvotřídních DJů a freestylová show adrenalinových „bláznů“ Masters of Dirt. Na to všechno se mohou těšit návštěvníci festivalu FRIDGE Vienna. Právě proto vsadili organizátoři na netradiční soutěž sněžných skútrů, světové DJe a celý program doplnili o adrenalinovou crossover show v podání Masters of Dirt, kterou si diváci vychutnají se zatajeným dechem.

Viděli jste už 200 kg těžký sněžný skútr skákat salta vzad a doletět do vzdálenosti 25 metrů? Tak se přijeďte podívat na mezinárodní soutěž, která nemá ve střední Evropě konkurenci. Fanoušci elektronické taneční hudby se mohou těšit na esa jako Martin Garrix, Knife Party, Fedde Le Grand, Mike Candys,  Moguai a další. DJové se představí na 3 podiích a roztancují návštěvníky už od poledne, kdy se brány festivalu otevřou.

Více informací najdete na:  www.mbi.eu/fridge

Video