Kiss Hády : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

SUGABABES
ROUND ROUND

Playlist > Napište nám >

S námi hubne Brno!

Reality show na rádiu Kiss Hády bojující s nadbytečnými kilogramy a životním stylem !

Rádio Kiss Hády a fitness a wellness centrum ZONE4YOU pořádají akci "...s námi hubne Brno!" Právě probíhá 8týdenní kurz s osobním trenérem pro 7 statečných, kteří členství v programu vyhráli!

Rádio Kiss Hády vyslalo do boje s nadbytečnými kilogramy a životním stylem (ne, že by to potřebovala) moderátorku Petru Hokszovou, která hubne s vámi! Její pocity, zážitky a více ve vysílání každý všední den mezi 12:00 - 15:00!

Přehled 8 statečných: (po kliknutí na jméno se objeví fotografie a tabulky srovnání)

1. Petru Hokszová

trenérka Bára k Petře
"Petra má silné zdravotní omezení, tudíž je těžší vymyslet variace cviků, které budou pestré. Zpočátku jsme vybrali Flowin, který se prozatím zdá být ideální cvičební pomůckou. Petru jsem vyslala pořídit si kvalitní obuv, která bude splňovat požadavky zdravého pohybu. V dalším pokračování bude aktivně využívat lekce HEAT programu. Momentálně je na dovolené, kde se bude snažit vyvarovat alkoholu, vinný střik v malém množství ale neuškodí."
Cíl programu: Zpevnit svaly podél páteře, které by odstranili bolestivost zad. Zpevnění celého těla a zformování klasických problematických partií.

2. Lucie Rajfová

trenér David k Lucce

"Program začala dovolenou, kterou však pojala aktivně. Lezla po skalách a chodila běhat. Snažila se vyhýbat alkoholu a v rámci dovolené se snažila udržet i dietní režim. Po návratu z dovolené jsme začali s tréninkem a domluvili jsme se na pohybovém plánu. Hned od prvního tréninku je vidět, že má motivaci a duši sportovce."
Cíl programu: Jednoznačně se dostat do formy, kdy se věnovala vrcholově sportu tzn. shodit cca 20 kg a zlepšit svou současnou výkonnost

3. Milan Koškovský

trenér Jirka k Milanovi

"Milan je velký nadšenec a do programu se zakousl. Přes mírné zdravotní obtíže - zvýšený krevní tlak - nám ve cvičení nepůjde o rychlost hubnutí, ale o nastolení správných návyků s ohledem na životosprávu. Hlavním problémem je velmi objemné břicho, které souvisí s dalšími problémy a zdravotními obtížemi."
Cíl programu: Nastolit pravidelný režim, snížit krevní tlak a zmenšit obvod břicha.

4. Světlana Matjuginová

trenér Michal ke Světlaně

"Světlaně dávám "jedničku" za nasazení a zájem, s jakým se do cvičení pustila. V začátku zkouší různé typy skupinových aktivit, které ZONE4YOU nabízí. Současně se cvičením jsme začali také měnit stravovací návyky - za což jí dávám také "jedničku". Hlavním problémem spatřuji to, aby byla schopna cvičit pro radost a ne z nutnosti."
Cíl programu: Pokusit se zhubnout a získat pravidelnost v pohybu.

5. Marek Horáček

trenér Petr k Markovi

"Od začátku jsme se pustili do zpevňovacích cvičení pomocí balančních pomůcek, závěsného systému, medicinbalů a dalších pomůcek pro funkční trénink. Jako doprovodný program děláme vždy kardio aktivity v délce 30 min a doplňujeme o skupinové lekce, abychom zjistili, které jej budou bavit. Marek je zvyklý hrát floorball a občas chodí na kolečkové brusle. Největší problém je asi strava, jelikož Mara jedl hodně nepravidelně, úplně vynechával snídaně."
Cíl programu: Shodit co nejvíce tuku a udržet svalovou hmotu.

6. Pavel Nešpor

trenérke Petra k Pavlovi

"U Pavlova programu jsme se zaměřili především na úpravu jídelníčku, který byl nevyhovující - jedl nepravidelně a měl špatnou skladbu. Co se týká pohybu, tak tam problém není, jelikož sportuje stále, vede tým malých fotbalistů a sám jezdí s rodinou na kolečkových bruslích. Zaměřili jsme se na správné provádění posilovacích cviků, především na břišní a zádové svalstvo."
Cíl programu: Redukce tuku pomocí pravidlené a vyvážené stravy, trvalé udržení kondice - posilovací, protahovací a koordinační cvičení.

7. Olga Vaškovičová Kubová

trenérka Zuzka k Olze

"S pohybem má dobré zkušenosti, takže by neměl být problém začlenit jej do jejícho pracovního týdne. Zaměříme se na zvolení správné intenzity zatížení. Proto jsme spolu udělali také zátěžový test. Společně si projedeme jídelní zvyklosti a nastolíme nový řád :-)"
Cíl programu: Správná intenzita zatížení a pozvolná redukce tukové složky těla.

8. Veronika Kubová

trenérka Zuzka k Verče

"Verča nemá vybudován pozitívní vztah k pohybovým aktivitám, což je její hlavní problém. Proto budeme zkoušet široké spektrum aktivit našeho fitness klubu ZONE4YOU, aby si našla to, co ji bude bavit a mohla zažívat ten úžasný pocit přivalu energie, který ji aktivity mohou dát."
Cíl programu: Nahradit dosavadní výběr nevhodné stravy předloženým jídelním plánem. Pochopit, že i zdravé potraviny mohou chutnat.

Od pondělí 13. srpna se vydávají na dlouhou cestu a VY budete u toho a i pro vás máme spoustu zajímavých cen a výher...Poslouchej rádio Kiss Hády a dozvíš se víc...

Držíme palce

Partner: www.ZONE4YOU.cz


evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat