Kiss Hády : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Soutěž o zájezd za 100 000 do Malibu s Malibu barem na rádiu Kiss Hády

Chceš vyhrát zájezd pro dva do Malibu v Los Angeles za 100 000 a nebo večírek v Malibu baru?

Máš jedinečnou možnost! Stačí, aby ses registroval do soutěže a třeba padne šťastná karta právě na tebe!

Registrovat do soutěže se můžeš od pondělí do pátku. Pošli nám SMS ve tvaru: HADYmezeraMALIBUmezeraTVÉ JMÉNO, PŘÍJMENÍ A BYDLIŠTĚ na číslo 900 09 06. Každou sobotu odpoledne mezi 16. a 17. hodinou sleduj oficiální Facebookové stránky našeho rádia. Pokud najdeš na stránce své jméno, pak neváhej a co nejrychleji volej do studia na číslo 541 42 88 33 - pokud se dovoláš do 10 minut od vypsání tvého jména na zeď, stáváš se finalistou soutěže o zájezd za 100 000 do Malibu s Malibu Barem pro dvě osoby. Kromě zájezdu je ve hře každý měsíc taky poukaz na večírek v Malibu Baru s konzumací v hodnotě 2000,-.

Soutěž Vám přináší Malibu bar. Nově otevřený stylový cafe & cocktail bar v centru Brna, ve kterém se budete cítit, jako na dovolené. Příjemná obsluha, příznivé ceny, stylové prostředí to je Malibu bar více na www.malibubar.cz

Pravidla soutěže:

- soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18-ti let

- výhru malého finále je potřeba vybrat do 1 měsíce od data vyhrání

- termín hlavní výhry zájezdu do Malibu (Los Angeles) za 100 000 určuje pořadatel soutěže Malibu bar

- odesláním registrační SMS soutěžící souhlasí s pravidly a potvrzuje plnoletost

O soutěži:

Soutěž trvá 6 měsíců, po 6 měsících od započetí soutěže proběhne velký večírek všech finalistů, na kterém se v nejrůznějších disciplínách rozhodne o vítězi hlavní ceny zájezdu do Malibu pro dvě osoby. Kromě hlavní ceny můžeš vyhrát každý měsíc večírek v Malibu baru s konzumací v hodnotě 2000. Finálový večírek proběhne koncem července tohoto roku v Malibu baru. Přesný termín bude upřesněn.

Hodně štěstí v soutěži a šťastný let:-)