Kiss Hády : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

SPARKISSÁDA

Vyhraj si Nový Chevrolet Spark na víkend a spoustu dalších dílčích cen, a to hned několikrát!!!

Rádio Kiss Hády ve spolupráci s brněnským Renocarem přichází s novou soutěží SparKissáda:-) Vyhrát můžeš Nový Chevrolet Spark na celý víkend!

Je dobojováno, dosoutěženo, odpovědi na tipovací otázky jsou na světě a posluchači rádia Kiss Hády jsou bohatší o dárky a někteří dokonce o Nového Chevroleta Spark na celý víkend dle výběru a to s plnou nádrží!!!

Správná odpověď na 1. otázku byla 31 minut a 15 sekund, v běžném pátečním provozu dorazil Nový Spark od rádia Kiss Hády do brněnského Renocaru a cestou potkal i policejní hlídku:-) Nového Sparka vyhrál na celý víkend posluchač Michal z Rohozné, GRATULUJEME!!!

Otázka č. 2 byla trochu komplikovanější, tam už nebyl ani jeden záchytný bod. Zadání bylo zdánlivě jednoduché: za jak dlouho vymění Malá Míša z Odpoledního Detoxu kolo na voze Chevrolet? Postavila se k tomu čelem, je to hrdinka dne, protože to zvládla za 7 minut a 26 vteřin!!!!BRAVO:-) a nejblíže byl posluchač Michal z Brna, který se skoro trefil. Rozdíl mezi jeho tipem a skutečností byl však nejmenší ze všech a taktéž si může vybrat víkend, který stráví s Novým Chevroletem Spark! Blahopřejeme...

Pro 3. týden byla otázka takováto: Za jak dlouho odtáhne Ondra z Odpoledního Detoxu na laně prázdného Nového Sparka na vzdálenost 100m? V pátek odpoledne byla v areálu Renocaru vytyčena stometrová dráha a na startu prázdný Spark s napojeným lanem. Ondra se zapřel, zabral a vyrazili do cíle...18,1 vteřin!!! Koukněte na video...a nejblíže tomuto času byl posluchač Mirek, který bude celý víkend drandit v Novém Sparku!!!

Odpověď pro 4. týden na otázku: Kolik nafukovacích balónků se vejde do Nového Chveroletu Spark? Podmínkou je, aby žádný nepraskl, aby se dali zavřít všechny dveře, včetně víka kufru! Balónky tedy budou v celém interiéru, pro inspiraci jsme Vám interiér i kufr nafotili:-)...nakonec se jich tam vešlo 215 kusů, podívat se můžete na fotky a taky na videa:-)...posluchač Martin ze Slavkova u Brna už si dokonce naplánoval výlet na víkend, Novým Sparkem pojede navštívit tchýni...šťastnou cestu!!!

Team rádia Kiss Hády

Partnerem SparKissády je společnost Renocar: www.renocar.cz  


Fotogalerie

Na víkend ty balónky zase vyndáme...
215 jich tam je...
Z boku
Zepředu...
Už není místo...
Tenhle si beru domů...ale nikomu ani muk:-)
Ještě tady je místo...
Však ty se tam taky vlezeš!
198, 199,...kolik?
A ještě tenhle...
Podmínkou je zavřít všechny dveře...
Tady balónky budou všude, kam se vejdou...
Balónky budou úplně všude...
Kolik nafouknutých balónků se sem vejde???
To je on - kolem 960 kg...
Skoro jsme toho Sparka nezastavili...
A mám to...
Toto je poslední živý vstup do rádia...
Zátiší s heverem...
Ještě příklek a bude...
Nechápu, co na tom mají?
Že by doleva???
Však ono to nějak půjde:-)
Tak ty tam nebudeš držet?
Radši si nohou pomůžu:-)
Tak kam to vlastně patří????
Byly bychom tu dřív, ale stavěla nás hlídka PČR:-(
A jsme tu, konečný čas: 31 minut, 15 vteřin!!!
Zleva: stoperka, řidička, doprovodná záloha
Za jak dlouho dojede do Slatiny na Řipskou ulici do Renocaru?
A ještě jedna na závěr...

Video

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat