Kiss Hády : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

ENRIQUE IGLESIAS
SÚBEME LA RADIO

Playlist > Napište nám >

Vyměn starou za novou! Dálniční známky 2017 ZDARMA

Vyměn starou za novou! Dálniční známky 2017 ZDARMA

První týden v lednu jsme soutěžili o 6ks dálničních známek na celý rok 2017!

Soutěž je ukončena, děkujeme všem, kteří poslali své SMS tipy a gratulujeme výhercům dálničních známek na rok 2017!

Nový rok, nové dálniční známky. S Kiss Hády nemusíš nic kupovat, nic zařizovat, nikam chodit, stačí poslouchat naše vysílání, správně tipnout a pak jen slepit z okna auta tu starou a nalepit novou! A to vše za jednu jedinou SMS - Správnou odpověď na otázku:

Kolik tun posypové soli spotřebovala akciová společnost Brněnské komunikace za celý měsíc prosinec 2016?

Nejbližší správné tipy vyhrávají - od pondělí 2.1. každý den 1x a v pátek 6. ledna rovnou 2x, dohromady během prvního lednového týdne 6 z vás vyhraje  dálniční známku.

Pořádně to promyslete, propočítejte, vzpomeňte si, kolikrát v prosinci sněžilo, mrzlo, pršelo, padaly trakaře. Své tipy posílejte smskou na číslo 90 01 003 ve tvaru HADY mezera ZNAMKA a svůj TIP v tunách do páteční 12té hodiny. Cena SMS je 3,-Kč. V pátek postupně vyhlásíme všech 6 výherců!

Mimo jiné, Brněnské komunikace nám dodávají čerstvý servis z dopravy, ten můžete  sledovat i na www.bkom.cz, v sekci aktuální vytíženost komunikací nebo v sekci  dopravní kamery.

Partnerem soutěže jsou Brněnské komunikace, a.s.

evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat