Kiss Hády : Moderátoři

Rádio online Studio online

Právě hraje:

ENRIQUE IGLESIAS
SÚBEME LA RADIO

Playlist > Napište nám >

DJ Andrea Fiorino

DJ Andrea Fiorino

Brněnský rodák Andrea Fiorino je stálicí české DJské scény, strůjcem rádiového pořadu Mastermix vysílaného v současnosti více než 30 rádii po celém světě a zároveň producentem a remixérem, v jehož portfoliu naleznete tracky vydané několika světovými vydavatelstvími i remixy pro populární české interprety.


Z jeho setů je slyšet vliv zejména disco hudby přelomu 70. a 80. let, ale také soulu, r'n'b či hip-hopu. To hlavní pro Andreu stále představuje (deep, soulful, vocal…) house music, ale nebrání se ani občasným "výletům" do jiných stylů, např. momentálně tolik populárního nu disca, neo soulu nebo chill-outu.


Mezi "highlighty" jeho bezmála 20leté DJské kariéry, během které odehrál stovky setů na parties ve více než desítce zemí, patří např. rezidentura v beach baru na ostrově Kréta v létě roku 2006, vystoupení na kultovní tematické party Red Bull Flight Club, nebo zařazení jeho tracku do speciálního silvestrovského setu legendárního DJe Frankieho Knucklese, přenášeného britskou celoplošnou televizí Channel 4.


www.mastermix.cz


www.facebook.com/djandreafiorino


www.youtube.com/djandreafiorino


 evden eve nakliyat evden eve taşıma eşya depolama ofis tasima evden eve nakliyat kadikoy evden eve nakliyat evden eve nakliyat